KeepGuard KG-690NV

Představujeme vám nový model fotopasti KeepGuard KG-690NV. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce KeepGuard.

KeepGuard KG-690NV má tyto parametry:

– KeepGuard KG-690NV je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 8MP

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– V noci vidí až na: 15m

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast KeepGuard KG-690NV umí snímat v rozlišení 8MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast KeepGuard KG-690NV má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast KeepGuard KG-690NV v noci vidí až na 15m.

KeepGuard

KeepGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka KeepGuard cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4500 Kč.

Zlatá střední cesta

KeepGuard KG-690NV nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku KeepGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti KeepGuard.