Fotopast Bunaty FULL HD GSM

Představujeme vám nový model fotopasti Bunaty FULL HD GSM. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 24MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Bunaty.

Fotopast Bunaty FULL HD GSM má tyto parametry:

– Má noční vidění do vzdálenosti: 25m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 24MP

– Bunaty FULL HD GSM se řadí mezi TOP fotopasti

– Komunikace přes mobilní síť

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bunaty FULL HD GSM tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Komunikace přes mobilní síť

Díky tomu, že Bunaty FULL HD GSM je vybavena GSM funkcí, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bunaty FULL HD GSM má ir dosvit 25m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 24MP.

Fotopasti Bunaty

Bunaty patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 7 fotopastí. Značka Bunaty se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

TOP fotopast

Bunaty FULL HD GSM se řadí mezi TOP fotopasti. Sháníte-li to nejlepší, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Bunaty. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bunaty.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Noční vidění Do vzdálenosti 25m, IR přísvit: 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″
Rozlišení 24MP
Komunikace Přes mobilní síť, upozornění MMS, email
Časosběr Ano, pořizování fotografií v intervalu
Bunaty fotopasti 7 modelů v nabídce, průměrná cena 4900 Kč
TOP fotopast Řadí se mezi nejlepší fotopasti od značky Bunaty