Bentech Mini

Představujeme vám nový model fotopasti Bentech Mini. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o novinku od výrobce Bentech.

Fotopast Bentech Mini má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Rozlišení: 16MP

– Bentech Mini patří mezi nejlevnější fotopasti

– Timelapse funkce

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR noční vidění max. na: 15m

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Bentech Mini umí snímat v rozlišení 16MP.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Bentech Mini tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Bentech Mini v noci vidí až na 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Bentech Mini má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Bentech

Bentech patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka Bentech cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3500 Kč.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Bentech Mini dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku Bentech. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Bentech.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR přísvit 940nm
Rozlišení 16MP
Timelapse funkce Ano
Velikost displeje Přibližně 2″
IR noční vidění max. 15m
Neviditelné noční vidění Ano (940nm IR přísvit)
Cena Do 2300 Kč