Technaxx Wild Cam TX-69

Představujeme vám nový model fotopasti Technaxx Wild Cam TX-69. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP. Jedná se o novinku od výrobce Technaxx.

Fotopast Technaxx Wild Cam TX-69 má tyto parametry:

– Časosběrná

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Technaxx Wild Cam TX-69 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 5MP

– Dosvit IR: 15m

Technaxx

Technaxx patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka Technaxx cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 2600 Kč.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Technaxx Wild Cam TX-69 má dosvit ir 15m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Technaxx Wild Cam TX-69 umí snímat v rozlišení 5MP.

Zlatá střední cesta

Technaxx Wild Cam TX-69 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Technaxx Wild Cam TX-69 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku Technaxx. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Technaxx.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 5MP
Dosvit IR 15m
Velikost displeje přibližně 2″
Typ Časosběrná
Třída Zlatá střední třída