Fotopast Technaxx Wild Cam TX-117

Představujeme vám nový model fotopasti Technaxx Wild Cam TX-117. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 2MP. Jedná se o novinku od výrobce Technaxx.

Fotopast Technaxx Wild Cam TX-117 má tyto parametry:

– V noci vidí až na: 20m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 2MP

– Časosběrná

– Technaxx Wild Cam TX-117 patří mezi nejlevnější fotopasti

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 2MP.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Technaxx Wild Cam TX-117 dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Technaxx Wild Cam TX-117 v noci vidí až na 20m.

Technaxx

Technaxx patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka Technaxx cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 2600 Kč.

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Technaxx Wild Cam TX-117 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku Technaxx. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Technaxx.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Informace
Rozlišení 2MP
Výhodná cena Do 2300 Kč, patří mezi nejlevnější fotopasti
Dosvit nočního vidění 20m
Výrobce Technaxx
Časosběrná Ano, umožňuje dokumentování událostí v intervalu
Velikost displeje Přibližně 2″