Fotopast FoxCam 3G

Představujeme vám novým model fotopasti FoxCam 3G. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o novou fotopast od výrobce FoxCam.

Fotopast má tyto parametry:

– IR dosvit: 25m

– FoxCam 3G je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast FoxCam 3G v noci vidí až na 25m.

FoxCam

FoxCam patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka FoxCam cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3800 Kč.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. FoxCam 3G tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Zlatá střední cesta

FoxCam 3G nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku FoxCam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti FoxCam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
IR dosvit 25m
Zlatá střední třída Ano
Časosběr Podporován
IR přísvit 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″