Evolveo StrongVision Mini

Představujeme vám nový model fotopasti Evolveo StrongVision Mini. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 20MP. Jedná se o novinku od výrobce Evolveo.

Fotopast Evolveo StrongVision Mini má tyto parametry:

– Rozlišení: 20MP

– IR přísvit: 850nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Dosvit IR: 20m

– Evolveo StrongVision Mini patří mezi nejlevnější fotopasti

– Časosběrné pořizování fotografií

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Evolveo StrongVision Mini má noční vidění do vzdálenosti 20m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Evolveo StrongVision Mini umí snímat v rozlišení 20MP.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Evolveo StrongVision Mini tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Evolveo StrongVision Mini dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Evolveo

Evolveo patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 3 fotopasti. Značka Evolveo se zaměřuje především na cenu, a v jeho nabídce tak najedete ty nejlevnější fotopasti, pohybující se okolo ceny 2100 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Evolveo. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Evolveo.