Evolveo StrongVision Mini

Představujeme vám nový model fotopasti Evolveo StrongVision Mini. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 20MP. Jedná se o novinku od výrobce Evolveo.

Fotopast Evolveo StrongVision Mini má tyto parametry:

– Rozlišení: 20MP

– IR přísvit: 850nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Dosvit IR: 20m

– Evolveo StrongVision Mini patří mezi nejlevnější fotopasti

– Časosběrné pořizování fotografií

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Evolveo StrongVision Mini má noční vidění do vzdálenosti 20m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Evolveo StrongVision Mini umí snímat v rozlišení 20MP.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Evolveo StrongVision Mini tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Evolveo StrongVision Mini dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Evolveo

Evolveo patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 3 fotopasti. Značka Evolveo se zaměřuje především na cenu, a v jeho nabídce tak najedete ty nejlevnější fotopasti, pohybující se okolo ceny 2100 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Evolveo. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Evolveo.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 20MP
IR přísvit 850nm
Velikost displeje Přibližně 2″
Dosvit IR 20m
Typ nočního vidění 850nm IR přísvit
Dosvit nočního vidění 20m
Časosběrné pořizování fotografií Možné, dobře pro dokumentování událostí
Výrobce Evolveo
Cena Do 2300 Kč, jedna z nejlevnějších fotopastí