Fotopast ForestCam LS880

Představujeme vám nový model fotopasti ForestCam LS880. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce ForestCam.

Fotopast ForestCam LS880 má tyto parametry:

– Rozlišení: 12MP

– IR dosvit: 15m

– ForestCam LS880 patří mezi nelepší fotopasti na trhu

– Komunikace přes mobilní síť

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Timelapse funkce

– IR přísvit: 940nm

TOP fotopast

ForestCam LS880 se řadí mezi TOP fotopasti. Sháníte-li to nejlepší, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Komunikace přes mobilní síť

Díky tomu, že ForestCam LS880 je vybavena GSM funkcí, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ForestCam LS880 má dosvit ir 15m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. ForestCam LS880 má rozlišení 12MP.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. ForestCam LS880 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast ForestCam LS880 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

ForestCam

ForestCam patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka ForestCam se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 6000 Kč.

Máte-li oblíbenou značku ForestCam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ForestCam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota u fotopasti ForestCam LS880
Rozlišení 12MP
IR dosvit 15m
Velikost displeje přibližně 2″
IR přísvit 940nm
Timelapse funkce Ano
Typ nočního vidění Neviditelné IR noční vidění (vlnová délka 940nm)