Fotopast Numaxes PIE1035

Představujeme vám nový model fotopasti Numaxes PIE1035. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce Numaxes.

Numaxes PIE1035 má tyto parametry:

– Numaxes PIE1035 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Dosvit IR: 20m

– Rozlišení: 16MP

– IR přísvit: 940nm

Fotopasti Numaxes

Numaxes patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 6 fotopastí. Značka Numaxes se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5000 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 16MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Numaxes PIE1035 má dosvit ir 20m.

Zlatá střední cesta

Numaxes PIE1035 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast Numaxes PIE1035 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku Numaxes. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Numaxes.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 16MP
Velikost displeje Přibližně 2″
Dosvit IR 20m
IR přísvit 940nm
Zlatá střední cesta Ano, Numaxes PIE1035 patří do této kategorie
Značka Numaxes se specializuje na vyšší třídu výrobků, průměrná cena 5000 Kč
Noční vidění Vlnová délka IR přísvitu: 940nm (zcela neviditelné noční vidění)