Fotopast Moultrie M-880i

Představujeme vám nový model fotopasti Moultrie M-880i. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novinku od výrobce Moultrie.

Fotopast má tyto parametry:

– Moultrie M-880i je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 8MP

– Dosvit IR: přibližně 15m

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Moultrie M-880i disponuje rozlišením 8MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast Moultrie M-880i má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Moultrie

Moultrie patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 7 fotopastí. Značka Moultrie cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4000 Kč.

Zlatá střední cesta

Moultrie M-880i nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Moultrie M-880i v noci vidí až na přibližně 15m.

Máte-li oblíbenou značku Moultrie. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Moultrie.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 8MP
Dosvit IR Přibližně 15m
IR přísvit 940nm
Velikost displeje Přibližně 2″
Značka Moultrie
Cena Přibližně 4000 Kč