Fotopast Browning Strike Force HD

Představujeme vám nový model fotopasti Browning Strike Force HD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 10MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Browning.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 10MP

– Browning Strike Force HD je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR noční vidění max. na: přibližně 15m

– IR přísvit: 840nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 840nm. Infračervené diody na fotopasti tak lehce červeně svítí, a jsou v noci snáze odhalitelné. Proto je tato fotopast vhodná spíše pro monitorování zvěře. V případě zájmu, si můžete prohlédnout další fotopasti na zvěř.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 10MP.

Browning

Browning patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 14 fotopastí. Značka Browning je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 7200 Kč.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Browning Strike Force HD má ir dosvit přibližně 15m.

Zlatá střední cesta

Browning Strike Force HD nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku Browning. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Browning.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 10MP
IR noční vidění max. dosvit Přibližně 15m
IR přísvit 840nm
Velikost displeje Přibližně 2″
Značka Browning
Cena Okolo 7200 Kč
Zlatá střední cesta Áno, nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu