Fotopast ForestCam LS870

Představujeme vám nový model fotopasti ForestCam LS870. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce ForestCam.

Fotopast má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 940nm

– V noci vidí až na: 15m

– Podpora vzdálené komunikace

– ForestCam LS870 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 12MP

– Timelapse funkce

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ForestCam LS870 v noci vidí až na 15m.

Zlatá střední cesta

ForestCam LS870 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. ForestCam LS870 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. ForestCam LS870 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Podpora vzdálené komunikace

Díky tomu, že ForestCam LS870 umí odesílat fotky přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

ForestCam

ForestCam patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 2 fotopasti. Značka ForestCam se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 6000 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. ForestCam LS870 má rozlišení 12MP.

Máte-li oblíbenou značku ForestCam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ForestCam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Velikost displeje přibližně 2″
IR přísvit 940nm
Vzdálenost nočního vidění 15m
Podpora vzdálené komunikace ano
Stupeň fotopasti zlatá střední třída
Rozlišení 12MP
Timelapse funkce ano