JAK NEJLÉPE UKRÝT GPS LOKÁTOR

GPSlokátory jsou velmi užiteční a oblíbenípomocníci. Pomohly již vyřešit velmi vážné problémy, nebo jim i zcela předejít jako účinná prevence. Umožňují totiž sledovat pohyb nejen věcí, ale i osob, například vašich dětí nebo nemocných prarodičů. Budete díky nim vědět o aktuální poloze lokátoru a zároveň budete upozorněni například tehdy, když lokátor opustí nebo navštíví vámi zvolenou zónu.

 

Jak ale GPS lokátor co nejlépe umístit? Připravili jsme pro vás seznam nejlepších způsobů při obvyklém použití lokátorů.

 

GPS lokátory a dětiGPS lokátor pro děti

Každý zodpovědný rodič již pořízení sledovacího zařízení pro své dítě zvažoval. Pokud chcete tento produktnakoupit, nebo již ho dokonce máte, jistě chcete vědět, jako ho co nejlépe použít. jz

Mezi nejlepší místa, kam lokátorumístit (umístit) patří:

  • Školní taška – GPS lokátory jsou dnes tak malé, že jesnadno vložíte dotajných kapes nebo všijete do batohu.
  • Kolo – lokátor můžete vložit do tašky na kolo (může však býtukradena), nebo umístit například napevno do konstrukce kola. Dokonce existujezaměřený GPS lokátor na kolo.
  • Oblečení – již jsme zmínilimalinké rozměry sledovacích zařízení. A právě díky tomu je můžetebez větších komplikací připnout nebo všít či vložit do oblečení vašeho dítěte. Oceníte zvláště při návštěvě zábavních parků, obchodních center atd.

GPS lokátory a staří a nemocní lidé

GPS lokátory pro senioryKaždý, kdo se stará o starší nebo nemocné lidi, dobře ví, jak je tokomplikované. Nikdy nevíte, co se může stát. Pokud například váš starší příbuzný trpí Alzheimerem, může se při obyčejné procházcezatoulat. Právě GPS lokátor vám v tomto pomůže.

Mezi nejlepší místa, kamgps sledovací zařízení vložit (umístit) patří:

  • Peněženka nebo taška – opět můžeme zopakovatmalinké rozměry lokátorů, takže je lzeumístit nejen do tašky, ale také do peněženky.
  • Vozidlo – již jsme zmínili specializovaný produkt pro kolo. Samozřejmě tedy existuje i sledovací zařízení do auta.
  • Vozíčkové křeslo – dnes je už velicelehké umístit lokátor i na mnohem menší věci, tudíž je i vozíčkové křeslo dobrou volbou.

 

 

 

SLEDOVACÍ ZAŘÍZENÍ a autaGPS lokátor do auta

Víte, proč lupiči nemají v oblibě některé třídy aut? Kvůli dobře umístěným GPS lokátorům. Tyto přístroje už pomohly najít tisíce a tisíceukradených aut. Pokud vaše vozidlo nemá vlastní lokátor, vůbec to nevadí. Vyberte si z naší nabídky.

Mezi nejlepší místa, kam lokátor vložit (umístit) patří:

  • Pod vozidlo: speciální gps sledovací zařízení odolný proti vnějšímvlivům a počasí. Jednoduše se stačí jen ujistit, že je přístroj správněsituovaný (a anténa směřuje směrem dolů). Speciální GPS lokátor pro připojení k autobaterii se stále nabíjí a není potřeba ho měnit.
  • Na palubní desce nebo zadním okně: tento lokátor sesamozřejmě jednodušeji umisťuje než na podvozku. Nevýhodou může být to, že sezloději mohou na tato místa zaměřit a nevhodně umístěný GPS lokátor odstranit.
  • Sedadlo: méněobvykle řešení, které ale může být velmi efektivní. Pokud se rozhodnete umístitGPS sledovací zařízení do sedačky, nezapomeňte na to, abyste se k němu v budoucnu snadno dostali pro výměnu baterií.

Další tipy k GPS lokátorům

Možná to vypadá, že jsme popisovali to, jak lokátor umístit tak, aby byl utajený. Je tomu právě naopak. Často je dobré člověka, který bude věci nosit, s detektorem seznámit. Už proto, že může mít SOS tlačítko, pomocí něhož může dítě nebo váš nemocný příbuzný oznámit, že se nachází v problematické situaci.

GPS trackery obvykle vydrží fungovat v řádech měsíců, poté je potřeba dobít nebo vyměnit baterie.Dejte pozor na to. U lepších typů však na to nemusíte myslet, jelikož vám zašlou upozornění v případě, že jim bude „docházet šťáva“.

Poslední rada:sledovací zařízení můžete využít nejenom pro vaše auto, ale i další věci. Doporučujeme ho například do zavazadla při cestování a pracovních cestách.

 
 
 
 
 
 
 

Nejdůležitější informace z článku

GPS lokátory a děti GPS lokátory a staří a nemocní lidé
Školní taška – snadné umístění do kapes nebo v batohu Peněženka nebo taška – vhodné pro drobná sledovací zařízení
Kolo – možnost vložení do tašky nebo pevné umístění na konstrukci kola Vozidlo – existuje specializovaný lokátor pro auta
Oblečení – možnost připevnění nebo vložení do dětského oblečení Vozíčkové křeslo – lehké umístění sledovacího zařízení
Sledovací zařízení a auta Další tipy k GPS lokátorům
Pod vozidlo – odolný proti vlivům, připojení k autobaterii Seznámit uživatele s detektorem, výdrž baterie a možnost náhrady
Na palubní desce nebo zadním okně – snadnější umístění, riziko odhalení Využití do zavazadla při cestování a pracovních cestách
Sedadlo – méně obvyklé umístění v autě, efektivní možnost