KeepGuard KG691NV

Představujeme vám nový model fotopasti KeepGuard KG691NV. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce KeepGuard.

Fotopast KeepGuard KG691NV má tyto parametry:

– Rozlišení: 12MP

– Časosběrné pořizování fotografií

– IR přísvit: 940nm

– KeepGuard KG691NV je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

– IR dosvit: 20m

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Zlatá střední cesta

KeepGuard KG691NV nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti 2″.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast KeepGuard KG691NV má dosvit ir 20m.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. KeepGuard KG691NV tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 12MP.

Fotopasti KeepGuard

KeepGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka KeepGuard cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4500 Kč.

Máte-li oblíbenou značku KeepGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti KeepGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 12MP
IR přísvit 940nm
Velikost displeje 2″
IR dosvit 20m
Noční vidění 940nm zcela neviditelné noční vidění
Zlatá střední třída Výkon za přijatelnou cenu
Časosběrné pořizování fotografií Fotopast pořizuje fotografie v určeném intervalu