ScoutGuard SG968D-10mHD

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG968D-10mHD. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce ScoutGuard.

ScoutGuard SG968D-10mHD má tyto parametry:

– IR dosvit: 14m

– IR přísvit: 940nm

– ScoutGuard SG968D-10mHD se řadí mezi TOP fotopasti

– Rozlišení: 5MP

– Velikost displeje: 2″

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG968D-10mHD má dosvit ir 14m.

TOP fotopast

ScoutGuard SG968D-10mHD se řadí mezi TOP fotopasti. Sháníte-li to nejlepší, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej 2″.

Fotopasti ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. ScoutGuard SG968D-10mHD disponuje rozlišením 5MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast ScoutGuard SG968D-10mHD má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR dosvit 14m
IR přísvit 940nm
Rozlišení 5MP
Velikost displeje 2″
Seřazení TOP fotopast
Značka ScoutGuard
Počet fotopastí v nabídce 22
Průměrná cena 4900 Kč