Moultrie 3G-900i GSM

Představujeme vám novým model fotopasti Moultrie 3G-900i GSM. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o novou fotopast od výrobce MOULTRIE.

Fotopast Moultrie 3G-900i GSM má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR dosvit: 21m

– Moultrie 3G-900i GSM patří mezi nejlevnější fotopasti

– Komunikace přes GSM

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Moultrie 3G-900i GSM dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391 Kč.

Komunikace přes GSM

Díky tomu, že Moultrie 3G-900i GSM je vybavena GSM funkcí, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Moultrie 3G-900i GSM má ir dosvit 21m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku MOULTRIE. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti MOULTRIE.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Velikost displeje přibližně 2″
IR dosvit 21m
Cena do 2391 Kč
Komunikace přes GSM, upozornění MMS/email
Noční vidění 21m IR dosvit pro efektivní fotografování v noci