Nedis WCAM22GN

Představujeme vám nový model fotopasti Nedis WCAM22GN. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Nedis.

Nedis WCAM22GN má tyto parametry:

– Má noční vidění do vzdálenosti: přibližně 15m

– Rozlišení: 12MP

– Nedis WCAM22GN patří mezi nejlevnější fotopasti

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Nedis WCAM22GN disponuje rozlišením 12MP.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Nedis WCAM22GN má noční vidění do vzdálenosti přibližně 15m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Nedis WCAM22GN dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391.0 Kč.

Máte-li oblíbenou značku Nedis. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Nedis.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
Noční vidění Přibližně 15m
Velikost displeje Přibližně 2″
Cena Do 2391.0 Kč
Kategorie Nejlevnější fotopasti