ScoutGuard Predator XW

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard Predator XW. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce ScoutGuard.

Fotopast má tyto parametry:

– Časosběrné pořizování fotografií

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– ScoutGuard Predator XW je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 12MP

– IR dosvit: 10m

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 12MP.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard Predator XW v noci vidí až na 10m.

Zlatá střední cesta

ScoutGuard Predator XW nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. ScoutGuard Predator XW tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
IR dosvit 10m
Velikost displeje Přibližně 2″
Časosběrné pořizování fotografií ANO, umožňuje pořizování fotografií v přesně určeném intervalu
Kategorie Zlatá střední třída fotopastí