L-Shine TINY CZ

Představujeme vám nový model fotopasti L-Shine TINY CZ. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce L-Shine.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 5MP

– Dosvit IR: přibližně 15m

– L-Shine TINY CZ je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 940nm

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast L-Shine TINY CZ má ir dosvit přibližně 15m.

Fotopasti L-Shine

L-Shine je drobný výrobce, který má v nabídce pouze 1 model fotopasti. Značka L-Shine cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3500 Kč.

Zlatá střední cesta

L-Shine TINY CZ nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. L-Shine TINY CZ má rozlišení 5MP.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. L-Shine TINY CZ má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Máte-li oblíbenou značku L-Shine. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti L-Shine.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 5MP
Dosvit IR Přibližně 15m
Velikost displeje Přibližně 2″
IR přísvit 940nm
Typ fotopasti Zlatá střední třída