Fotopast OXE Gepard

Představujeme vám nový model fotopasti OXE Gepard. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce OXE.

Fotopast OXE Gepard má tyto parametry:

– IR noční vidění max. na: 18m

– Timelapse funkce

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 16MP

– OXE Gepard je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast OXE Gepard má noční vidění do vzdálenosti 18m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena displejem o velikosti přibližně 2″“.

OXE

OXE patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 6 fotopastí. Značka OXE se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5100 Kč.

Zlatá střední cesta

OXE Gepard nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. OXE Gepard tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. OXE Gepard má rozlišení 16MP.

Máte-li oblíbenou značku OXE. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti OXE.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR noční vidění max. 18m
Timelapse funkce Ano
Velikost displeje Přibližně 2″
Rozlišení 16MP
Třída Zlatá střední třída