UOVision UM 595-2G

Představujeme vám nový model fotopasti UOVision UM 595-2G. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce UOVision.

Fotopast má tyto parametry:

– Časosběr

– Funkce odesílání fotek přes GSM

– Velikost displeje: 2″

– Rozlišení: 12MP

– IR přísvit: 940nm

– UOVision UM 595-2G je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR noční vidění max. na: 15m

Fotopasti UOVision

UOVision patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 16 fotopastí. Značka UOVision se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5800 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej 2″.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. UOVision UM 595-2G tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Zlatá střední cesta

UOVision UM 595-2G nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Funkce odesílání fotek přes GSM

Díky tomu, že UOVision UM 595-2G je vybavena funkcí odesílání fotek přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast UOVision UM 595-2G má ir noční vidění max. na 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. UOVision UM 595-2G má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast UOVision UM 595-2G disponuje rozlišením 12MP.

Máte-li oblíbenou značku UOVision. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti UOVision.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Velikost displeje 2″
Časosběr Ano, možnost nastavení intervalu
Funkce odesílání fotek přes GSM Poskytováno
IR přísvit 940nm, dosvit max. 15m
Zlatá střední třída Ano, UOVision UM 595-2G
Průměrná cena 5800 Kč
Noční vidění 940nm (neviditelné noční vidění)
Rozlišení 12MP