Fotopast Braun Germany Scouting Cam Black800

Představujeme vám nový model fotopasti Braun Germany Scouting Cam Black800. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novinku od výrobce Braun.

Braun Germany Scouting Cam Black800 má tyto parametry:

– Braun Germany Scouting Cam Black800 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Rozlišení: 8MP

– Dosvit IR: přibližně 15m

– Velikost displeje: 2″

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej 2″.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Braun Germany Scouting Cam Black800 má dosvit ir přibližně 15m.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Braun Germany Scouting Cam Black800 má rozlišení 8MP.

Braun

Braun patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 11 fotopastí. Značka Braun cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 3200 Kč.

Zlatá střední cesta

Braun Germany Scouting Cam Black800 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Braun. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Braun.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje 2″
Dosvit IR Přibližně 15m
Rozlišení 8MP
Značka Braun
Typ fotopasti Zlatá střední třída