Fotopast Spypoint LINK-MICRO 4G

Představujeme vám novým model fotopasti Spypoint LINK-MICRO 4G. Je to zajímavá fotopast, s mnoha užitečnými funkcemi. Jedná se o novou fotopast od výrobce Spypoint.

Fotopast má tyto parametry:

– Spypoint LINK-MICRO 4G je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– IR dosvit: přibližně 15m

– Komunikace přes GSM

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: 2″

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej 2″.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Spypoint LINK-MICRO 4G má dosvit ir přibližně 15m.

Komunikace přes GSM

Díky tomu, že Spypoint LINK-MICRO 4G umí odesílat fotky přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Fotopasti Spypoint

Spypoint patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka Spypoint je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 8000 Kč.

Zlatá střední cesta

Spypoint LINK-MICRO 4G nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Spypoint. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Spypoint.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje 2″
Noční vidění Vlnová délka IR přísvitu 940nm (neviditelné noční vidění)
Dosah nočního vidění Přibližně 15m
Komunikace přes GSM Ano, schopnost odesílat fotky přes GSM (upozornění MMS/email)