ScoutGuard SG520 PRO W

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG520 PRO W. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce ScoutGuard.

Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W má tyto parametry:

– Timelapse funkce

– Rozlišení: 12MP

– ScoutGuard SG520 PRO W je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: 2″

– IR přísvit: 940nm

– Má noční vidění do vzdálenosti: 17m

Timelapse funkce

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. ScoutGuard SG520 PRO W tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Zlatá střední cesta

ScoutGuard SG520 PRO W nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. ScoutGuard SG520 PRO W má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Fotopasti ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG520 PRO W v noci vidí až na 17m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti 2″.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 12MP.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 12MP
Timelapse funkce Ano
Zlatá střední třída ANO, ScoutGuard SG520 PRO W
Velikost displeje 2″
IR přísvit 940nm
Noční vidění do vzdálenosti 17m