BolyGuard BG310

Představujeme vám nový model fotopasti BolyGuard BG310. Jedná se o novinku od výrobce BolyGuard. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 3MP, a displej o velikosti přibližně 2″“.

BolyGuard BG310 má tyto parametry:

– Rozlišení: 3MP

– Má noční vidění do vzdálenosti: přibližně 15m

– Časosběrné pořizování fotografií

– IR přísvit: 940nm

– BolyGuard BG310 patří mezi nejlevnější fotopasti

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. BolyGuard BG310 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast BolyGuard BG310 má ir dosvit přibližně 15m.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je BolyGuard BG310 dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391.0 Kč.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. BolyGuard BG310 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. BolyGuard BG310 disponuje rozlišením 3MP.

Máte-li oblíbenou značku BolyGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BolyGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 3MP
Noční vidění 15m, IR přísvit 940nm
Velikost displeje 2″
IR dosvit přísvitu Přibližně 15m
Časosběrné pořizování fotografií Ano
Nejlevnější fotopast Do 2391.0 Kč