ForestCam LS880

Představujeme vám nový model fotopasti ForestCam LS880. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP.. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce ForestCam.

Fotopast má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Funkce odesílání fotek přes GSM

– V noci vidí až na: 15m

– Rozlišení: 12MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– ForestCam LS880 se řadí mezi TOP fotopasti

– Časosběr

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 12MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Funkce odesílání fotek přes GSM

Díky tomu, že ForestCam LS880 umí odesílat fotky přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. ForestCam LS880 tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ForestCam LS880 v noci vidí až na 15m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. ForestCam LS880 má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

TOP fotopast

ForestCam LS880 se řadí mezi TOP fotopasti. Sháníte-li to nejlepší, je tato Fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku ForestCam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ForestCam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
IR přísvit 940nm
Funkce odesílání fotek přes GSM Ano
Noční vidění (vzdálenost) 15m
Rozlišení 12MP
Velikost displeje Přibližně 2″
Časosběr Ano
Top fotopast Ano