Cuddeback C1

Představujeme vám nový model fotopasti Cuddeback C1. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 20MP. Jedná se o novinku od výrobce Cuddeback.

Fotopast má tyto parametry:

– Má noční vidění do vzdálenosti: 30m

– Cuddeback C1 je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 20MP

Zlatá střední cesta

Cuddeback C1 nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast disponuje rozlišením 20MP.

Cuddeback

Cuddeback patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 7 fotopastí. Značka Cuddeback se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5200 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Cuddeback C1 v noci vidí až na 30m.

Máte-li oblíbenou značku Cuddeback. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Cuddeback.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Noční vidění Do vzdálenosti 30m
Třída Zlatá střední třída mezi fotopastmi
Velikost displeje Přibližně 2″
Rozlišení 20MP
Výrobce Cuddeback
Počet modelů fotopastí v nabídce 7
Průměrná cena 5200 Kč