Fotopast Evolveo StrongVision 2GA

Představujeme vám nový model fotopasti Evolveo StrongVision 2GA. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 20MP. Jedná se o novinku od výrobce Evolveo.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 20MP

– IR noční vidění max. na: 25m

– Časosběrná

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 940nm

– Komunikace přes mobilní síť

– Evolveo StrongVision 2GA je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Evolveo StrongVision 2GA tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Evolveo StrongVision 2GA má rozlišení 20MP.

Fotopasti Evolveo

Evolveo patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 3 fotopasti. Značka Evolveo se zaměřuje především na cenu, a v jeho nabídce tak najedete ty nejlevnější fotopasti, pohybující se okolo ceny 2100 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Komunikace přes mobilní síť

Díky tomu, že Evolveo StrongVision 2GA je vybavena funkcí odesílání fotek přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Evolveo StrongVision 2GA má noční vidění do vzdálenosti 25m.

Zlatá střední cesta

Evolveo StrongVision 2GA nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Evolveo. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Evolveo.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Časosběrná Ano, fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu
Rozlišení 20MP
Velikost displeje Přibližně 2″
Noční vidění Max. dosvit 25m, IR přísvit 940nm
Komunikace přes mobilní síť Ano, fotopast umí odesílat fotografie přes GSM
Dosvit 25m
Zlatá střední cesta ANO, fotopast nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu