Fotopast ScoutGuard SG550M

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG550M. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o novinku od výrobce ScoutGuard.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 8MP

– ScoutGuard SG550M patří mezi nelepší fotopasti na trhu

– IR přísvit: 850nm

– Dosvit IR: přibližně 15m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

TOP fotopast

ScoutGuard SG550M se řadí mezi TOP fotopasti. Sháníte-li to nejlepší, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

ScoutGuard

ScoutGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 22 fotopastí. Značka ScoutGuard se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4900 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 8MP.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG550M v noci vidí až na přibližně 15m.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 8MP
IR přísvit 850nm
Dosvit IR Přibližně 15m
Velikost displeje Přibližně 2″
Top fotopast ScoutGuard SG550M
Průměrná cena 4900 Kč
Noční vidění Významná funkce pro fotopasti