Doerr SnapSHOT MINI

Představujeme vám nový model fotopasti Doerr SnapSHOT MINI. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 5MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Doerr.

Doerr SnapSHOT MINI má tyto parametry:

– Doerr SnapSHOT MINI patří mezi nejlevnější fotopasti

– Rozlišení: 5MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Časosběrné pořizování fotografií

– V noci vidí až na: 8m

IR přísvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Doerr SnapSHOT MINI má ir dosvit 8m.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Doerr SnapSHOT MINI dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2300 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Doerr

Doerr patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 6 fotopastí. Značka Doerr se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4700 Kč.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. Doerr SnapSHOT MINI tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Doerr SnapSHOT MINI disponuje rozlišením 5MP.

Máte-li oblíbenou značku Doerr. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Doerr.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 5MP
Velikost displeje přibližně 2″
Doerr SnapSHOT MINI patří mezi nejlevnější fotopasti Ano
Noční vidění (IR dosvit) 8m
Časosběrné pořizování fotografií Ano
IR přísvit 8m