Fotopast Ltl Acorn 6210 MC

Představujeme vám nový model fotopasti Ltl Acorn 6210 MC. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Ltl Acorn.

Fotopast Ltl Acorn 6210 MC má tyto parametry:

– IR noční vidění max. na: 10m

– Ltl Acorn 6210 MC je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 12MP

– IR přísvit: 940nm

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Ltl Acorn 6210 MC disponuje rozlišením 12MP.

Dosvit IR přísvitu

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Ltl Acorn 6210 MC má dosvit ir 10m.

Fotopasti Ltl Acorn

Ltl Acorn patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 11 fotopastí. Značka Ltl Acorn se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 5751 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Ltl Acorn 6210 MC má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Zlatá střední cesta

Ltl Acorn 6210 MC nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Máte-li oblíbenou značku Ltl Acorn. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Ltl Acorn.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Velikost displeje přibližně 2″
Rozlišení 12MP
IR noční vidění max. 10m
IR přísvit 940nm
Výrobce Ltl Acorn
Počet fotopastí v nabídce 11
Doporučená cena 5751 Kč
Noční vidění 940nm – zcela neviditelné
Třída mezi fotopastmi Zlatá střední třída