Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM

Představujeme vám nový model fotopasti BUNATY WIDE FULL HD GSM. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 24MP. Jedná se o novou fotopast od výrobce BUNATY.

Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM má tyto parametry:

– Rozlišení: 24MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR dosvit: 25m

– Podpora vzdálené komunikace

– Časosběrná

– IR přísvit: 940nm

– BUNATY WIDE FULL HD GSM patří mezi TOP fotopasti

Fotopasti BUNATY

BUNATY patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka BUNATY je špíčka v oboru, a zaměřuje se na ty nejlepší fotopasti na trhu. Ceny se ovšem pohybují okolo 6700 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast umí snímat v rozlišení 24MP.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast BUNATY WIDE FULL HD GSM má noční vidění do vzdálenosti 25m.

Podpora vzdálené komunikace

Díky tomu, že BUNATY WIDE FULL HD GSM je vybavena funkcí odesílání fotek přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

TOP fotopast

BUNATY WIDE FULL HD GSM se řadí mezi TOP fotopasti. Sháníte-li to nejlepší, je tato Fotopast vhodná právě pro vás.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. BUNATY WIDE FULL HD GSM tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku BUNATY. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti BUNATY.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 24MP
Velikost displeje přibližně 2″
IR dosvit 25m
IR přísvit 940nm
Podpora vzdálené komunikace Ano
Časosběrná Ano