Fotopast KeepGuard KG795NV

Představujeme vám nový model fotopasti KeepGuard KG795NV. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 30MP. Jedná se o novinku od výrobce KeepGuard.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 30MP

– Časosběr

– IR přísvit: 940nm

– Má noční vidění do vzdálenosti: 30m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– KeepGuard KG795NV je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast KeepGuard KG795NV má ir noční vidění max. na 30m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast KeepGuard KG795NV má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Časosběr

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. KeepGuard KG795NV tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Zlatá střední cesta

KeepGuard KG795NV nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast KeepGuard KG795NV disponuje rozlišením 30MP.

Fotopasti KeepGuard

KeepGuard patří mezi nejznámější výrobce. Aktuálně má v nabídce již 12 fotopastí. Značka KeepGuard cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4500 Kč.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Máte-li oblíbenou značku KeepGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti KeepGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Rozlišení 30MP
IR přísvit 940nm
Noční vidění Max. 30m
Velikost displeje Přibližně 2″
Časosběr Ano
Zlatá střední třída Ano
Značka KeepGuard
Počet fotopastí od KeepGuard 12
Cena Přibližně 4500 Kč