Fotopast Denver WCM-8010

Představujeme vám zbrusu nový model fotopasti Denver WCM-8010, který vám přinese ještě lepší zážitek z pozorování divoké přírody. Co je na této fotopasti tak zajímavé? Je to její úžasné rozlišení až 8MP, které vás ohromí každým jedním zachyceným momentem. Denver skutečně překonal samého sebe s touto novou fotopastí.

Fotopast má tyto parametry:

– IR dosvit: přibližně 15m

– Velikost displeje: 2″

– Komunikace přes GSM

– Rozlišení: 8MP

– Denver WCM-8010 patří mezi nejlevnější fotopasti

Výhodná cena a kvalita

Tato úžasná fotopast se řadí mezi nejlevnější varianty na trhu, a přesto nabízí vysokou kvalitu a spolehlivost. Pokud hledáte cenově dostupnou fotopast, nemusíte hledat dál. Denver WCM-8010 vám poskytne skvělé výsledky za dostupnou cenu. Vyberte si jednu z nejlevnějších fotopastí, které mají cenový rozsah do 2300 Kč.

Význam rozlišení

Rozlišení snímače fotopasti je klíčovým faktorem ovlivňujícím kvalitu a velikost snímků. Čím vyšší je rozlišení, tím lepší jsou záznamy, které fotopast dokáže pořídit. V případě modelu Denver WCM-8010 je rozlišení 8 MP. Je to dostatečně vysoké číslo, které zajistí ostré a věrné snímky.

Výhody větší velikosti displeje

Displej je jedním z klíčových faktorů, které ovlivňují pohodlnost při práci s fotopastí. Čím větší je displej, tím lépe se na něm pracuje. Ideální velikost displeje by se měla pohybovat kolem 2″. Naše fotopast je vybavena displejem o velikosti 2″, který splňuje požadavky na přehlednost a pohodlné ovládání.

Komunikace přes GSM: Posun v možnostech Denver WCM-8010

Denver WCM-8010 přináší novou dimenzi svým schopnostem komunikovat na dálku přes GSM. Díky této funkcionalitě se rozšiřuje škála možností využití fotopasti. Nejenže je schopna zachytit co se děje ve svém okolí, ale dokáže vás také okamžitě informovat o detekovaném pohybu prostřednictvím MMS nebo e-mailu.

Funkce nočního vidění s IR přísvitem

Noční vidění je v oblasti fotopastí nezbytným prvkem. Při výběru fotopasti je však třeba zohlednit i výkon přísvitu a jeho dopad na spotřebu baterií. Obvykle je dostačující dosah přísvitu v rozmezí 15-25 metrů, protože na větší vzdálenosti již nedokáže PIR čidlo spolehlivě reagovat. Fotopast Denver WCM-8010 nabízí infračervený přísvit s dosahem zhruba 15 metrů.

Denver – síla výroby s nekompromisní kvalitou

Denver je jednou z nejzvučnějších jmen ve světě výroby fotopastí. Aktuálně může pyšně nabídnout 11 ostrůvků kamerového dobrodružství. Značka Denver je především o skvělých cenách, a proto v jejich široké nabídce narazíte na konkurenci nejlevnějších fotopastí, které se pohybují kolem úžasné ceny od 2200 Kč. Kvalita za dostupnou cenu – to je Denver!<

Shrnutí

Denver WCM-8010 je zbrusu nová fotopast s úžasným rozlišením až 8MP. Jedná se o jednu z nejlevnějších fotopastí na trhu, která přesto nabízí kvalitu a spolehlivost. S IR dosvitem přibližně 15m a velikostí displeje 2″, je tato fotopast skvělou volbou pro každého, kdo se zajímá o pozorování divoké přírody. Díky komunikaci přes GSM je možné se s fotopastí spojit na dálku a informace o detekovaném pohybu obdržet prostřednictvím MMS nebo e-mailu. Funkce nočního vidění s infračerveným přísvitem má dosah zhruba 15 metrů, což je dostačující pro většinu situací v terénu. Značka Denver je známá svou nekompromisní kvalitou a dostupnými cenami, a proto je Denver WCM-8010 skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a cenově dostupnou fotopast.Máte-li oblíbenou značku Denver. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Denver.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
IR dosvit přibližně 15m
Velikost displeje 2″
Komunikace GSM
Rozlišení 8MP
Cena do 2300 Kč
Funkce nočního vidění s IR přísvitem
Výhoda vysoké rozlišení 8MP
Výhoda velikost displeje 2″
Výhoda komunikace přes GSM pro vzdálené spojení
Výhoda dostupná cena a kvalita