Fotopast OXE Spider 4G

Představujeme vám nový model fotopasti OXE Spider 4G. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 24MP. Jedná se o novinku od výrobce OXE.

Fotopast OXE Spider 4G má tyto parametry:

– Rozlišení: 24MP

– OXE Spider 4G je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR dosvit: 25m

– IR přísvit: 940nm

– Časosběrné pořizování fotografií

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej o velikosti přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast OXE Spider 4G má ir dosvit 25m.

Zlatá střední cesta

OXE Spider 4G nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. OXE Spider 4G má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. OXE Spider 4G umí snímat v rozlišení 24MP.

Časosběrné pořizování fotografií

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. OXE Spider 4G tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku OXE. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti OXE.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 24MP
Velikost displeje přibližně 2″
IR dosvit 25m
IR přísvit 940nm
Zlatá střední třída Ano
Noční vidění 940nm, neviditelné noční vidění
Časosběrné pořizování fotografií Podporováno