FOXcam SG880 GSM

Představujeme vám nový model fotopasti FOXcam SG880 GSM. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 18MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce FOXcam.

Fotopast má tyto parametry:

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Rozlišení: 18MP

– FOXcam SG880 GSM je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Časosběrná

– Komunikace přes GSM

– Dosvit IR: 15m

Komunikace přes GSM

Díky tomu, že FOXcam SG880 GSM umí komunikovat na dálku přes GSM, tak se tím značně rozšiřuje její využití. Fotopast je totiž schopna vás upozornit prostřednictvím MMS, či emailu, že zaznamenala pohyb.

FOXcam

FOXcam patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 4 fotopasti. Značka FOXcam se specializuje na vyšší třídu výrobků. Tomu i odpovídá průměrná cena 4600 Kč.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast FOXcam SG880 GSM v noci vidí až na 15m.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast FOXcam SG880 GSM disponuje rozlišením 18MP.

Zlatá střední cesta

FOXcam SG880 GSM nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Časosběrná

Časosběr je velmi zajímavá funkce, kdy fotopast pořizuje fotografie v přesně určeném intervalu, například každou minutu. Výsledkem je dokonalé zdokumentování vývoje událostí v daném místě. FOXcam SG880 GSM tedy můžete využít i například pro dokumentování staveb.

Máte-li oblíbenou značku FOXcam. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti FOXcam.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Detail
Velikost displeje přibližně 2″
Rozlišení 18MP
Typ FOXcam SG880 GSM
Komunikace GSM
Dosvit IR 15m
Specifikace Zlatá střední třída
Noční vidění 15m dosvit
Cena 4600 Kč
Časosběrná funkce Ano