SiFar 3,0C

Představujeme vám nový model fotopasti SiFar 3,0C. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 12MP. Jedná se o novinku od výrobce SiFar.

Fotopast má tyto parametry:

– IR přísvit: 940nm

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR noční vidění max. na: 20m

– Rozlišení: 12MP

– SiFar 3,0C je zlatá střední třída mezi fotopastmi

Zlatá střední cesta

SiFar 3,0C nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Noční vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast SiFar 3,0C má ir dosvit 20m.

SiFar

SiFar patří mezi známé výrobce. Evidujeme od něj již 5 fotopastí. Značka SiFar cílí spíše na levnější fotopasti, mající cenovku přibližně 4100 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. SiFar 3,0C má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast je vybavena obrazovkou o velikosti přibližně 2″“.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. SiFar 3,0C umí snímat v rozlišení 12MP.

Máte-li oblíbenou značku SiFar. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti SiFar.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
IR přísvit 940nm
Velikost displeje přibližně 2″
IR noční vidění max. na 20m
Rozlišení 12MP
Třída Zlatá střední třída
Typ značky Z vnímání neviditelného nočního vidění