Platinium ProfiGuard LCDHC-802A

Představujeme vám nový model fotopasti Platinium ProfiGuard LCDHC-802A. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 16MP. Jedná se o novinku od výrobce Platinium.

Fotopast má tyto parametry:

– Rozlišení: 16MP

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Dosvit IR: 20m

– Platinium ProfiGuard LCDHC-802A patří mezi nejlevnější fotopasti

– IR přísvit: 940nm

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Platinium ProfiGuard LCDHC-802A má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Dosvit

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Platinium ProfiGuard LCDHC-802A má dosvit ir 20m.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Platinium ProfiGuard LCDHC-802A dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391.0 Kč.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast má rozlišení 16MP.

Máte-li oblíbenou značku Platinium. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Platinium.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 16MP
Velikost displeje Přibližně 2″
Dosvit IR 20m
IR přísvit 940nm
Typ nočního vidění Neviditelné noční vidění (940nm)
Nejlevnější fotopast Ano (cena do 2391.0 Kč)