Stamony ST-HC-8000B

Představujeme vám nový model fotopasti Stamony ST-HC-8000B. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 8MP. Jedná se o nový model fotopasti od výrobce Stamony.

Fotopast Stamony ST-HC-8000B má tyto parametry:

– Rozlišení: 8MP

– IR přísvit: 940nm

– Má noční vidění do vzdálenosti: 20m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– Stamony ST-HC-8000B patří mezi nejlevnější fotopasti

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast má displej přibližně 2″“.

Výhodná cena

Tato fotopast, patří mezi nejlevnější fotopasti. Hledáte-li tedy levnou fotopast, je Stamony ST-HC-8000B dobrou volbou. Mezi nejlevnější fotopasti řadíme takové, které mají cenu do 2391.0 Kč.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále. Fotopast Stamony ST-HC-8000B má noční vidění o vlnové délce 940nm, což znamená, že se jedná o zcela neviditelné noční vidění. Proto je fotopast vhodná i pro použití na ochranu před krádežemi a vandalismem. Zde najdete všechny fotopasti na zloděje na jednom místě.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast Stamony ST-HC-8000B má rozlišení 8MP.

Dosvit nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast Stamony ST-HC-8000B má dosvit ir 20m.

Máte-li oblíbenou značku Stamony. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti Stamony.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota
Rozlišení 8MP
IR přísvit 940nm
Noční vidění Do 20m
Velikost displeje Cca 2″
Nejlevnější fotopast Ano