ScoutGuard SG570-10M

Představujeme vám nový model fotopasti ScoutGuard SG570-10M. Fotopast je zajímavá tím, že má rozlišení 10MP. Jedná se o novinku od výrobce ScoutGuard.

ScoutGuard SG570-10M má tyto parametry:

– ScoutGuard SG570-10M je zlatá střední třída mezi fotopastmi

– Má noční vidění do vzdálenosti: 10m

– Velikost displeje: přibližně 2″“

– IR přísvit: 850nm

– Rozlišení: 10MP

Zlatá střední cesta

ScoutGuard SG570-10M nabízí rozumný výkon za přijatelnou cenu. Hledáte-li zlatou střední cestu, je tato fotopast vhodná právě pro vás.

Rozlišení

Rozlišení snímače má zásadní vliv na kvalitu a rozměry snímku. Proto čím vyšší bude mít fotopast rozlišení, tím kvalitnější záznamy bude umět pořizovat. Fotopast ScoutGuard SG570-10M disponuje rozlišením 10MP.

Velikost displeje

Čím větší je displej, tím komfortněji se vám na fotopasti bude pracovat. Dostačující zpravidla bývá velikost 2″. Tato fotopast disponuje displejem o velikosti přibližně 2″“.

Dosah nočního vidění

Noční vidění je velmi důležitým prvkem pro všechny fotopasti. Výkonnější přísvit ale znamená také větší spotřebu baterie. Zpravidla je dostačující přísvit v rozmezí 15-25m, jelikož na větší vzdálenost fotopasti, již stejně nereaguje PIR čidlo. Fotopast ScoutGuard SG570-10M má ir noční vidění max. na 10m.

Noční vidění

Noční vidění je zásadní funkcí pro všechny fotopasti, jelikož fotopast jsou využívány primárně v noci. Důležitý parametr je vlnová délka IR přísvitu, jelikož zatímco 940nm přísvity jsou okem zcela neviditelné, tak 840nm přísvity sice lehce červeně svítí, ale dosvítí přibližně o jednu třetinu dále.

Máte-li oblíbenou značku ScoutGuard. Pak si zde, můžete prohlédnout všechny fotopasti ScoutGuard.

Nejdůležitější informace z článku

Parametr Hodnota u ScoutGuard SG570-10M
Rozlišení 10MP
Velikost displeje Přibližně 2″
Noční vidění (dosah) 10m
IR přísvit 850nm
Kategorie Zlatá střední třída